Skirkite mums 1,2 proc. paramą

Tapkite ligoninės rėmėjais, paskirdami 1,2 procentų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis papildomų materialinių išlaidų. Nusprendę skirti iki 1,2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį ligoninei iki š.m. gegužės 1 dienos turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos prašymą. Formą galima pateikti internetu arba bet kuriame teritoriniame VMI skyriuje.

Formą pateikti internetu labai paprasta:

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „DEKLARAVIMAS“, tuomet kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite formą „Prašymas skirti paramą”.
4. Užpildykite FR0512 v.3 formą tiesiogiai EDS portale „Forma elektroniniam pildynui” (online).
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

(!)   5 Mokestinis laikotarpis
    (!) 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą –
    (!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
    (!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 152114650
    (!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – VšĮ Druskininkų ligoninė
    (!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2

Pavyzdys kaip turi atrodyti užpildytas FR0512 formą rasite paspaudę ČIA

Projektas „Ankstukai”

Tai vienintelis paramos projektas Lietuvoje, besirūpinantis anksčiau laiko gimusiais kūdikiais. Siekiame kad ligoninės visoje šalyje būtų tinkamai pasirengę kovoti už ankstukų gyvybę, o jų artimieji gautų visą reikalingą pagalbą. Prisidėti prie šios kovos už mažylių gyvybes galime kiekvienas. 1,2 ar 2 procentai gyventojų pajamų mokesčio yra kur kas daugiau nei tik skaičius – ši parama ankstukams padeda suteikti reikalingą medicininę įrangą, visapusišką pagalbą mažyliams ir jų šeimoms, suteikiant gyvybiškai svarbią medicininę įrangą, psichologinę pagalbą bei palaikymą

Daugiau informacijos apie šį projektą rasite čia

Parama „Ankstukams”