PADĖKOS

Su Druskininkų ligonine susidūriau pirmą kartą, kai mane atvežė greitosios pagalbos automobilis patyrus traumą Druskininkų akvaparke. Norėčiau padėkoti gydytojui Pranciškui Bakučiui ir visai komandai, kurie dirbo kovo 11d. už profesionaliai suteiktą pagalbą, atliktus tyrimus ir rūpinimąsi manimi. Ačiū dar kartą. Sveikatos ir stiprybės Jūsų nelengvame darbe.

Teresa Radvilavičienė


Labai noriu padėkoti už suteiktą operatyvią profesionalią pagalbą, dėmesingumą ir gerą nuotaiką priėmimo ir skubios pagalbos skyriui. Ačiū gydytojui Tomui Bernatavičiui ir slaugytojai Ingai Valentukevičiūtei dirbusiems Kovo 4. :)

Kamilė


Sveiki. Noriu padėkoti Druskininkų reanimacijos skyriaus darbuotojams už profesionalumą ir jautrumą. atsakingumas, žmogiški santykiai su žmonėmis, kompetentingas savo pareigų atlikimas. Mūsų šeimai su reanimacijos skyriumi teko bendrauti beveik 1,5 mėnesio. Darbuotojų pastangomis buvo padaryta viskas, kas įmanoma, kad būtų išgelbėta mūsų giminaičio gyvybė. Sunkiausio intensyviosios terapijos skyriaus darbuotojams linkiu sveikatos, gerovės, sėkmės, verto ligoninės administracijos darbo įvertinimo.

Svetlana