Druskininkų ligoninė plečia vaikų chirurgijos ir traumatologijos paslaugas

2024 kovo 20 d.

Prie Druskininkų ligoninės komandos naujai prisijungęs gydytojas, vaikų chirurgas Gytis Prieskienis papildo jau esamą gydytojų komandą, turėdamas daugiau nei 15 metų patirtį vaikų chirurgijoje.

Šiuo metu gydytojas dirba Santaros klinikose Vaikų chirurgijos skyriuje ir Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, užima Vaikų chirurgijos skyriaus vedėjo pareigas. Druskininkų ligoninėje chirurgas G. Prieskienis konsultuos vaikus dėl raumų,  ortopedinių, urologinių, chirurginių, torakalinių ligų, profilaktinių naujagimiams ir kūdikiams bei prieš mokyklą, skausmų sportuojantiems.

„Esu gimęs bei užaugęs Druskininkuose ir turiu svajonę – padėti šio krašto vaikams. Manau, kad mano patirtis ir gebėjimas dirbti komandoje gali būti naudingas Druskininkų kraštui“,  – apie save sako chirurgas.

Druskininkų ligoninės vaikų chirurgų ir traumatologų komandoje šiuo metu yra gydytojas ortopedas traumatologas Ritauras Rakauskas, kartu su gerai druskininkiečiams žinoma chirurge N. J. Puronaite, kurios specializacija vaikų pilvo sienos išvaržų, tuštinimosi sutrikimų, odos ir minkštųjų audinių darinių, berniukų išorinių lyties organų ligų, raumenų ir skeleto sistemos sutrikimų ( klubų apžiūra) gydymas ir kt.

Ši komandos plėtra reiškia platesnę galimybių sritį gydant vaikų traumas, sprendžiant ortopedines bei chirurgines problemas –siekiame pagerinti vaikų sveikatos priežiūrą regione ir užtikrinti, kad mažieji pacientai gautų aukščiausio lygio medicininę pagalbą.