VIDAUS LIGŲ SKYRIUS

VIDAUS LIGŲ SKYRIAUS TELEFONAS

Tel. +370 313 59 139

Vidaus ligų skyrius įsikūręs ligoninės penktajame aukšte. Šiame skyriuje gydomi pacientai, sergantys kvėpavimo, virškinimo organų, onkologinėmis, endokrininėmis, reumatinėmis, kardiologinėmis ir kt. ligomis, priskiriamomis vidaus ligų gydytojo kompetencijai.

Šiame skyriuje vyresniems nei 60 metų amžiaus pacientams teikiamos geriatrijos paslaugos.
Pagrindinis šio gydymo tikslas – pagerinti paciento biopsichosocialines funkcijas, grąžinti pacientą į bendruomenę. Stacionarinio gydymo metu pacientams atliekamas išsamus geriatrinis ištyrimas: atliekama pažinimo funkcijų sutrikimo, depresijos ir nepakankamos mitybos patikra, įvertinama kasdienė veikla, socialinė būklė, pagal poreikį – pusiausvyros ir koordinacijos tyrimas. Koreguojamas medikamentų vartojimas, pritaikoma speciali mityba, pacientams taikomos ergoterapinės ir kineziterapinės procedūros bei psichologinės konsultacijos. Šiame ir kituose ligoninės padaliniuose vyresnio amžiaus pacientams atliekami laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai (radiologiniai, ultragarsiniai, endoskopiniai tyrimai). Pagal poreikį pacientus konsultuoja gydytojai specialistai: oftalmologas, urologas, neurologas, chirurgas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, dietologas, kardiologas ir endokrinologas.
Vidaus ligų skyriuje teikiama dienos stacionaro paslauga – tai tokia planinė gydomoji ir (ar) diagnostinė asmens sveikatos priežiūros paslauga, kurios metu užtikrinama paciento priežiūra iki 8 valandų. Pacientai atvyksta su šeimos ar kitos profesinės kvalifikacijos gydytojo siuntimu. Jam skyriuje yra skiriami intraveniniai vaistai, jeigu reikia – papildomi diagnostiniai tyrimai, reabilitacinės procedūros, po kurių pacientas išleidžiamas į namus. Paslaugos teikiamos tik darbo dienomis.

VIDAUS LIGŲ SKYRIUJE DIRBA

  • Skyriaus vedėja-gydytoja – Nijolė;

  • Vidaus ligų gydytojai – Zinaida Petronėlė, Birutė, Edita, Giedrė, Vadym, Vinga, Larisa;

  • Gydytojai geriatrai – Zinaida, Aly Abdel Moaty Ali Abaou Amra;

  • Vyr. slaugytoja – Ona Nijolė;

  • Bendrosios praktikos slaugytojos – Aldona, Snaiguolė, Laimutė, Kristina, Ina, Vida, Ina, Nijolė, Irena;

  • Slaugytojų padėjėjos – Vida, Rosita, Virginija, Gintarė, Ramunė, Ramutė, Alvyra.