Intensyvios terapijos skyrius

INTENSYVIOSIOS TERAPIJOS SKYRIAUS TELEFONAS Tel. +370 313 59136

Intensyviosios terapijos skyrius yra įsikūręs ligoninės antrajame aukšte. Čia visą parą pacientams teikiama intensyvi reanimacinė pagalba. Dirba kvalifikuotas medikų ir pagalbinio personalo kolektyvas.

Intensyviosios terapijos skyriuje gydomi pacientai po sudėtingų chirurginių, urologinių ir kt. operacijų, po apsinuodijimų, daugybinių traumų, ūmaus ir užsitęsusio širdies ir kvėpavimo funkcijos nepakankamumo atvejais, sergantys kitomis ligomis, kai yra būtinas nuolatinis paciento gyvybinių funkcijų sekimas ir palaikymas specialia medicinine įranga, intensyvus medikamentinis gydymas.

Skyriuje teikiamos paslaugos suaugusiems pacientams, turintiems komplikuotą, progresuojančią ar dauginę patologiją, kai reikalingas visapusiškas ištyrimas, neinvazinis ar invazinis gyvybinių funkcijų stebėjimas, gyvybinių funkcijų koregavimas ir palaikymas aparatais ir/ar medikamentais. Esant reikalui teikiamos specialistų konsultacijos.

Skyriuje užtikrinamas pastovus paciento monitoringas, leidžiantis laiku įvertinti jo būklę, koreguoti gydymą. Ligoninės intensyviosios terapijos skyriuje naudojama moderni įranga – dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai leidžia sumažinti komplikacijų galimybę, suspausto oro ir vakuumo sistema leidžia greičiau suteikti paslaugas, nes visa reikiama įranga yra sukomplektuota prie kiekvienos paciento lovos, modernios funkcinės lovos, kurios žymiai pagerina ir palengvina pacientų slaugą.

INTENSYVIOS TERAPIJOS SKYRIUJE DIRBA

  • Skyriaus vedėjas-gydytojas – Arnas;
  • Gydytojai anesteziologai-reanimatologai – Larisa, Artūras, Ramūnas;
  • Medicinos gydytojai – Beatričė, Gintarė, Karolis, Eglė;
  • Vyr. slaugytoja – Daiva;
  • Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojos – Jelena, Asta, Ramunė, Vilma, Svetlana, Regina, Monika, Rūta, Alma;
  • Slaugytojų padėjėjos – Jolanta, Inga, Laimutė, Danutė, Lionė.

INFORMACIJA ARTIMIESIEMS

Jei jums artimas žmogus gydomas intensyvios terapijos skyriuje, būtina žinoti, kad čia gydomam pacientui reikalinga ramybė, todėl lankytojai į skyrių įleidžiami su gydančiu gydytoju suderintu laiku.

Pagal galiojančius įstatymus informacija apie paciento sveikatos būklę telefonu neteikiama.