Jūsų ligoninėje teko gydytis du kartus, spalio mėnesį, kai buvo atlikta pirma kelio endiprotezavimo operacija ir balandžio mėn., kai buvo atlikta antros kojos endoprotezavimo operacija. Didžiulė laimė gyventi be skausmo! Didelis AČIŪ visam ligoninės personalui, kuris dirba kaip viena didelė komanda. Ypatinga padėka gydytojui P.Bakučiui, operavusiam mane abu kartus, ačiū už šypseną ir šiltą žodį. Reabilitaciją praėjau taip pat jūsų ligoninėje. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie mano sveikimo. Kiekviena diena buvo kaip dovana, nes džiaugsmas judėti be skausmo buvo dėka nuostabių kinezaterapeutų - Erikos, Justino, Rūtelės, Liucijos. Ačiū skyriaus vedėjai, ačiū gydytojui Mantui už rūpestį ,slaugytojai Marytei ir visiems, kurie prisidėjo prie mano sveikimo!
Vanda Žulienė