Atsiliepimai ir pageidavimai

Mums svarbi jūsų nuomonė, todėl būsime dėkingi už skirtą laiką šiai anketai užpildyti. Jūs padedate mums tobulėti!
Labai noriu padėkoti ir nuoširdžiai pasakyti ačiū skubios pagalbos skyriaus kolektyvui, budėjusiam rugpjūčio 26 d. gydytojui , sesutei ir visam kolektyvui dirbusiam tą dieną. Visi buvo labai mandagūs, atjautūs, nuoširdūs žmonės. Konsultacijos ir pagalba aukščiausiam lygyje, esu sužavėta Druskininkų ligoninės darbuotojais. Ir tai jau ne pirmas kartas kai tenka susidurti su Druskininkų ligonine, bet kas kart norisi tik padėkoti:) Atsiliepimai tik patys geriausi!!!❤
Birželio mėn. teko gydytis Druskininkų ligoninėje, vidaus ligų skyriuje. Geriatrijos paslaugas suteikė nuostabaus gerumo gydytojas. Esame dėkingos gydytojui ir visam personalui ir fizioterapijos darbuotojai – už nuoširdumą ir pagalbą, už gydymą ne tik vaistais, bet ir dėmesiu.
Guliu ligoninėje. Esu daug prisiklausiusi, kad kaip negerai, kad prasta priežiūra, prastas maistas. Bet teko gulėti beveik 2savaites ir neturiu jokių nusiskundimų. Personalas nuostabus, priežiūra super. Beabejo ne visi vaikšto su šypsenomis iki ausų, bet mes esam ligoninėj ir čia šypsenos nebūtinos svarbiausiai, kad yra rūpestis ir priežiūra. Kas dėl maisto, beabėjo nėra sveikupliškas. Aš stengiuosi maitintis sveikai. Bet kai guli su dideliais skausmais jau nesvarbu ką valgai. Bet kas dėl maisto, tai nusiskundimų neturiu. Tikrai skanus, ne prėskas. Valgiau lyg mama būtų pagaminus. Beabėjo vakarienė gan anksti ir dar reikia naktipiečių 😁 Bet maistas tikrai skanus. DIDELIS AČIŪ VISM PERSONALUJ, UŽ RŪPESTĮ IR PRIEŽIŪRĄ. Chirurgijos +neurologijos skyrius.🌻🌻🌻
Sveiki. Noriu padėkoti Druskininkų reanimacijos skyriaus darbuotojams už profesionalumą ir jautrumą. atsakingumas, žmogiški santykiai su žmonėmis, kompetentingas savo pareigų atlikimas. Mūsų šeimai su reanimacijos skyriumi teko bendrauti beveik 1,5 mėnesio. Darbuotojų pastangomis buvo padaryta viskas, kas įmanoma, kad būtų išgelbėta mūsų giminaičio gyvybė. Sunkiausio intensyviosios terapijos skyriaus darbuotojams linkiu sveikatos, gerovės, sėkmės, verto ligoninės administracijos darbo įvertinimo.
Labai noriu padėkoti už suteiktą operatyvią profesionalią pagalbą, dėmesingumą ir gerą nuotaiką priėmimo ir skubios pagalbos skyriui. Ačiū gydytojui  ir slaugytojai dirbusiems Kovo 4. :)
Su Druskininkų ligonine susidūriau pirmą kartą, kai mane atvežė greitosios pagalbos automobilis patyrus traumą Druskininkų akvaparke. Norėčiau padėkoti gydytojui  ir visai komandai, kurie dirbo kovo 11d. už profesionaliai suteiktą pagalbą, atliktus tyrimus ir rūpinimąsi manimi. Ačiū dar kartą. Sveikatos ir stiprybės Jūsų nelengvame darbe.