Atsiliepimai ir pageidavimai

Mums svarbi jūsų nuomonė, todėl būsime dėkingi už skirtą laiką šiai anketai užpildyti. Jūs padedate mums tobulėti!
Nuoširdžiai dėkoju Reabilitacijos ir Slaugos skyriaus vedėjai Laimutei Stankevičienei, visam skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį ir šiltą žmogišką požiūrį. Linkiu Jums stiprybės, sveikatos ir sėkmės atsakingame darbe. Jūsų darbas yra neįkainojamas ir labai svarbus.
Vanda Kirkliauskienė
Jūsų ligoninėje teko gydytis du kartus, spalio mėnesį, kai buvo atlikta pirma kelio endiprotezavimo operacija ir balandžio mėn., kai buvo atlikta antros kojos endoprotezavimo operacija. Didžiulė laimė gyventi be skausmo! Didelis AČIŪ visam ligoninės personalui, kuris dirba kaip viena didelė komanda. Ypatinga padėka gydytojui P.Bakučiui, operavusiam mane abu kartus, ačiū už šypseną ir šiltą žodį. Reabilitaciją praėjau taip pat jūsų ligoninėje. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie mano sveikimo. Kiekviena diena buvo kaip dovana, nes džiaugsmas judėti be skausmo buvo dėka nuostabių kinezaterapeutų - Erikos, Justino, Rūtelės, Liucijos. Ačiū skyriaus vedėjai, ačiū gydytojui Mantui už rūpestį ,slaugytojai Marytei ir visiems, kurie prisidėjo prie mano sveikimo!
Vanda Žulienė
Labai malonus personalas. Ačiū už apžiūrą. Likau maloniai nustebinta paslaugumo
Rūta Dalangauskė
Didžiulis ačiū visam vidaus ligų personalui: gydytojai Vingai, visoms sesutėms, slaugėms, palatų tvarkytojoms. Labai dėkingas už nuoširdų ir profesionalų rūpestį mano žmona Ilmante!!
Viktoras Grazulis
Nuoširdžiai norime padėkoti Druskininkų ligoninės ir greitosios medicinos pagalbos medikams. Šių metų sausio 25-osios vakarą žmogų ištiko infarktas. Buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba ir nedelsiant pradėtas gaivinimas. Tą vakarą GMP ir Druskininkų ligoninėje dirbusių medikų dėka buvo priimti skubūs ir gyvybiškai svarbūs sprendimai, kurie išgelbėjo žmogaus gyvybę. Nors vėliau laukė ilgas ir sudėtingas gydymas Kauno klinikose, iki šiol su dėkingumu prisimename, kokį svarbų vaidmenį tą vakarą atliko Druskininkų ligoninės ir GMP medikai. Kiekviena minutė ir skubiai priimti sprendimai pakeitė mūsų gyvenimą. Nuoširdžiausias AČIŪ už Jūsų atsidavimą, profesionalumą, pagarbą ir žmogiškumą – ypač tada, kai pagalbos labiausiai reikia. Taip pat maloniai prašome ligoninės ir GMP valdžios mūsų vardu padėkoti tą vakarą dirbusiems medikams ir įvertinti jų atsakingą bei nepaprastai svarbų darbą. Šis atvejis buvo išskirtinis – žmogaus gyvybė buvo išgelbėta, ir šiandien galime džiaugtis kiekviena diena tik Jūsų medikų dėka. Su didžiausia pagarba ir dėkingumu, Pacientas Robertas Jurkonis
Robertas Jurkonis
Nuoširdžiai dėkoju už rūpestingą, profesionalų ir nuoširdų gydymą Vidaus ligų skyriaus vedėjai Nijolei Šavelskienei, skyriaus vedėjui Artūrui Šatrauskui, kineziterapeutui Justinui Radzevičiui ir visam nuoširdžiam vidaus ligų skyriaus personalui. Jūsų dėmesys, šilti žodžiai ir atsidavimas suteikia ramybę ir viltį.
Vanda Kirkliauskienė