Stacionarinės (chirurginės, terapinės) paslaugos

VšĮ Druskininkų ligoninei išduota įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija, kuri suteikia teisę verstis asmens sveikatos priežiūros veikla ir teikti antrines stacionarines asmens sveikatos priežiūros ir antrines stacionarines medicininės reabilitacijos II paslaugas.

Chirurgijos skyriuje teikiamos paslaugos

 

Chirurgijos skyriuje gydomi chirurginių, ortopedinių, traumatologinių, ginekologinių sveikatos sutrikimų turintys pacientai. Čia atliekamos sudėtingos kelių ir klubų sąnarių endoprotezavimo, įvairių galūnių lūžių, laparaskopinės pilvo srities, ginekologinės operacijos, mikroinvazyvinės chirurginės manipuliacijos. Skyriuje dirba chirurgas abdominalistas, bendros praktikos chirurgas, urologas, vaikų chirurgė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos chirurgas, trys ortopedai traumatologai, trys ginekologai. Darbų sėkmę užtikrina ne tik aukšta chirurginio skyriaus bei operacinės personalo kvalifikacija, bet ir darbo sąlygos: operacijos vyksta trijose renovuotose bei aukščiausius techninius reikalavimus atitinkančiose operacinėse.

 

Dienos chirurgijos paslaugos – tai planinė gydomoji chirurgijos profilio veikla, kurios metu taikoma vietinė, regioninė ar bendroji nejautra, užtikrinama paciento priežiūra iki 48 valandų. Naudojant šiuolaikines technologijas yra galimybė suteikti pacientui chirurgijos paslaugas neatitraukiant jo nuo įprastos socialinės aplinkos.

Vidaus ligų gydymo skyriuje teikiamos paslaugos

 

Skyriuje gydomi vidaus ligų, kardiologijos profilio pacientai. Čia ištiriami ir gydomi širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, virškinimo, atramos – judėjimo organų sistemų ligomis sergantys pacientai. Skyriuje dirba ilgametę patirtį turintis medicininis personalas: 2 gydytojai kardiologai, 4 vidaus ligų gydytojai, slaugytojos.

Nervų ligų gydymo skyriuje teikiamos paslaugos

 

Nervų ligų skyriuje gydomi nervų ligomis sergantys pacientai. Skyriuje dirba ilgametę patirtį turintis medicininis personalas: 2 gydytojai neurologai, slaugytojos.

Intensyvios terapijos skyriuje teikiamos paslaugos

 

Skyriuje dirba 5 anesteziologai-reanimatologai. Tai suteikia galimybę visą parą teikti intensyvią pagalbą. Čia patenka sunkių traumų patyrę pacientai, apsinuodiję, po sudėtingų operacijų, sergantys lėtinėmis ligomis, kai yra būtinas nuolatinis paciento gyvybinių funkcijų sekimas ir palaikymas specialia medicinine įranga, intensyvus medikamentinis gydymas. Greitas ir kokybiškas darbas išplečia ir kitų ligoninės padalinių galimybes.

Vaikų ligų skyriuje teikiamos paslaugos

 

Skyriuje gydomi vaikai, sergantys kvėpavimo, virškinimo sistemų ligomis bei kitomis, retesnėmis, ligomis. Gydytojai pediatrai budi visą parą. Renovuotose skyriaus patalpose, esant indikacijoms, yra galimybė izoliuoti pacientus (infekcinių susirgimų atveju), taip pat vaikams sudarytos sąlygos gyventi ir gydytis su motinomis.

Reabilitacijos skyriuje teikiamos paslaugos

 

Čia teikiamos stacionarinės ir ambulatorinės antrinio lygio reabilitacijos paslaugos, apmokamos iš PSDF lėšų, ir mokamos reabilitacijos paslaugos. Ligoninės patalpose funkcionuojanti reabilitacija turi savo privalumų, nes gydytojai konsultantai, laboratorija yra visuomet šalia, didžioji dalis procedūrų atliekama vietoje. Tai ypač patrauklu vyresnio amžiaus pacientams, turintiems nemažai gretutinių susirgimų. Skyriuje funkcionuoja 7 medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo lovos. Atsižvelgiame į paciento pageidavimą gydytis vienvietėse, dvivietėse ar trivietėse palatose. Patalpos renovuotos. Skyriuje dirba 1 fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, kineziterapeutai, ergoterapeutas.