Neurologijos skyrius

Neurologijos skyrius yra įsikūręs ligoninės antrame aukšte.

Skyriuje dirba 2 ilgametę patirtį turintys gydytojai.

Skyriaus gydytojų kompetencija ir įstaigos diagnostinės galimybės leidžia anksti diagnozuoti ir gydyti sunkias neurologines ligas. Iš jų dažniausia – galvos smegenų kraujagyslių patologija. Tai praeinantys smegenų išemijos priepuoliai, smegenų infarktai. Gydomos nervų degeneracinės ligos – išsėtinė sklerozė, epilepsija, galvos skausminiai sindromai, vestibulinės funkcijos sutrikimas ir kt. Šiame ligoninės skyriuje taip pat gydomos periferinės nervų sistemos ligos, įskaitant mononeuropatijos ligas (tarpslankstelinio disko išvaržos, radikuliopatijos).

Skyriuje gydomi ne tik Druskininkų savivaldybės, tačiau ir kurorte besilankantys susirgę poilsiautojai. Jų ištyrimui naudojama moderni diagnostinė aparatūra. Esant detalesnio ištyrimo poreikiui, pacientai siunčiami konsultuoti į III lygio ligoninę.

Neurologijos skyriuje dirbantys medikai nuolat glaudžiai bendradarbiauja su įvairių specialybių kolegomis – vidaus ligų specialistais, chirurgais, reanimatologais, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais, otorinolaringologais (LOR gydytojais).

NEUROLOGIJOS SKYRIUJE DIRBA

  • Skyriaus vedėjas-gydytojas – Artūras;
  • Gydytoja neurologė – Ramutė.