Apie ligoninę

VšĮ Druskininkų ligoninė nedidelė ir jauki, miško apsuptyje įsikūrusi sveikatos priežiūros įstaiga, atvira ne tik visos Lietuvos gyventojams bet ir Druskininkų kurorte besilankantiems turistams. Ligoninė pasirengusi visiems čia besikreipiantiems asmenims teikti itin aukštos kokybės saugias įvairaus profilio antrinio lygio ambulatorines-konsultacines ir stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Prieš 70 metų savo veiklą pradėjusi ligoninė šiandien yra viena moderniausių ligoninių Pietų Lietuvoje, apsirūpinusi šiuolaikine diagnostikos aparatūra ir gydymo priemonėmis. Čia sėkmingai diagnozuojamos ir gydomos sunkios ligos, atliekamos sudėtingos operacijos. Įgyvendindama naujas technologijas, ligoninė išlaiko nuoseklumą organizuojant asmens sveikatos priežiūros paslaugas, nukreiptas į paciento ir jo šeimos narių sveikatos palaikymą.

Ligoninė aktyviai dalyvauja Pietryčių ir Rytų Lietuvos gyventojų išeminės ligos sergamumo mažinimo programoje, prostatos vėžio, atrankinės mamografinės patikros dėl krūtų vėžio prevencinėse programose.

Esame atviri visoms medicinos naujovėms, stengiamės aktyviai dalyvauti ES lėšomis finansuojamose programose ir projektuose, pasisakome už medicininį turizmą, esame pasiruošę tapti jo dalimi mūsų kurorte ir prisidėti prie jo populiarinimo.

Ligoninėje dirba virš 230 darbuotojų, iš jų – virš 70 gydytojų ir virš 100 slaugos personalo darbuotojų.

 • antrinės stacionarinės asmens sveikatos priežiūros: vaikų ligų II, vidaus ligų, suaugusiųjų neurologijos II, suaugusiųjų chirurgijos, suaugusiųjų ortopedijos ir traumatologijos IIA, IIB, IIC, geriatrijos, reanimacijos ir intensyviosios terapijos I-I (vaikų ir suaugusiųjų), reanimacijos ir intensyviosios terapijos I-II (suaugusiųjų), reanimacijos ir intensyviosios terapijos II (suaugusiųjų), reanimacijos ir intensyviosios terapijos II (vaikų);
 • antrinės stacionarinės medicininės reabilitacijos II (judamojo-atramos aparato pažeidimų, nervų sistemos ligų, kraujotakos sistemos ligų, ginekologinių ligų);
 • antrinės stacionarinės palaikomosios reabilitacijos II (judamojo-atramos aparato pažeidimų, nervų sistemos ligų);
 • pirminės stacionarinės asmens sveikatos priežiūros – palaikomojo gydymo ir slaugos;
 • stacionarinės asmens sveikatos priežiūros – bendrosios intensyviosios terapijos;
 • antrinės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos: vidaus ligų, neurologijos, kardiologijos, endokrinologijos, geriatrijos, gastroenterologijos, dietologijos, dermatovenerologijos, pulmonologijos, oftalmologijos, otorinolaringologijos, nefrologijos, infekcinių ligų, fizinės medicinos ir reabilitacijos, sporto medicinos, ortopedijos ir traumatologijos, anesteziologijos ir reanimatologijos, chirurgijos, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, kraujagyslių chirurgijos, urologijos, akušerijos ir ginekologijos, vaikų ligų, vaikų kardiologijos, vaikų chirurgijos, vaikų neurologijos, vaikų onkohematologijos;
 • ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos: psichoterapijos (psichoterapinės konsultacijos ir psichoterapijos seansai), ftiziatrijos, radiologijos (rentgenodiagnostikos, mamografijos, ultragarsinių tyrimų, kompiuterinės tomografijos), endoskopijos, echoskopijos, ambulatorinės medicininės reabilitacijos (suaugusiųjų: judamojo-atramos aparato pažeidimų, nervų sistemos ligų, kraujotakos sistemos ligų, kvėpavimo sistemos ligų, virškinimo sistemos ligų, endokrininių ligų, inkstų ligų, akių ligų, ginekologinių ligų, ausų, nosies, gerklės ligų, odos ligų, pagalbos patyrusiems jonizuojančiosios spinduliuotės poveikį);
 • bendrosios asmens sveikatos priežiūros: anestezijos, kineziterapijos, gydomojo masažo, dienos chirurgijos (I-IV, V), dienos stacionaro (I grupės IA, IC; V grupės VE, VF, VH, VI ; VI grupės VID; IX grupės, IX; XII grupės XIIA, XIIB, XIIF, XIIG; XIV grupės, XIV), paprastosios hemodializės, dienos stacionaro (dienos stacionaro specializuotą skausmo diagnozavimo ir gydymo paslaugą), slaugos (bendrosios praktikos slaugos, psichikos sveikatos slaugos), laboratorinės diagnostikos ir atlikti įvairius tyrimus

Būti pripažinta daugiaprofiline sveikatos priežiūros įstaiga Druskininkų bendruomenėje, Lietuvoje ir už jos ribų, kurioje kiekvienas pacientas jaustųsi saugus ir tinkamai galėtų naudotis ligoninės teikiamomis paslaugomis. Būti patrauklia ir tinkama darbo vieta personalo profesinių ir asmeninių kompetencijų taikymui ir ugdymui. Kitų įstaigų vertinama kaip patikima partnerė už profesionaliai atliekamą darbą bei atvirumą pokyčiams.

Teikti kokybiškas, pacientų poreikius atitinkančias sveikatos priežiūros paslaugas, vadovaujantis bendrosiomis vertybėmis, nuolat keliant profesinį meistriškumą. Užtikrinti teikiamų paslaugų prieinamumą vietos gyventojams ir svečiams.

Stiprinti Lietuvos gyventojų sveikatą, sumažinti jų sergamumą ir mirtingumą, teikti kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas.

 • Organizuoti ir teikti antrinio lygio ambulatorines ir stacionarines bei pirminio lygio stacionarines ASPP.
 • Užtikrinti specializuotų ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų plėtrą ir prieinamumą.
 • Dalyvauti rengiant ir tobulinant sveikatos priežiūros specialistus, teikti klinikinę bazę universitetų bei kitų mokymo ir ugdymo įstaigų studentams bei gydytojams rezidentams.