Atsiliepimai ir pageidavimai

Mums svarbi jūsų nuomonė, todėl būsime dėkingi už skirtą laiką šiai anketai užpildyti. Jūs padedate mums tobulėti!
Gydžiausi nuostabioje Druskininkų ligoninėje š .m. balandžio mėnesį Nervų skyriuje. Labai puikus, dėmesingas medicinos personalas. Jiems visiems didelis nuoširdus AČIŪ už pagalbą ligos atveju. Pagalbą teikė ir med. tyrimų gydytojai. Jie taip pat nepaprastai dėmesingi. Ypatingai dėkoju Nervų skyriaus vedėjui gydytojui Artūrui Šatrauskui už nepaprastą dėmesį ligoniui. už optimizmą. AČIŪ. Geras žodis kartais gydo geriau kaip ir vaistas. Dėkinga visam Druskininkų ligoninės personalui. Ligoninė suteikia jaukią aplinką.
Stanislava Žilinskienė
Nuoširdžiai dėkoju balandžio 19 naktį priėmimo skyriuje dirbusiam gydytojui TOMUI BERNATAVIČIUI už labai profesionaliai nustatytą ligą ir išgelbėjusiam man gyvybę. Su pagarba ir nuoširdžia padėka.Tegul Jums sekasi visur ir visada. Ladzia Cicėnionė
Ladzia Cicėnienė
Noriu nuoširdžiai padėkoti jaunam gydytojui Klaudijui Baranauskui už labai kruopščiai atliktą echoskopiją. Tyrimo metu jaučiausi rami, nes viskas buvo atliekama atidžiai ir profesionaliai, o aprašymas – aiškus ir tikslus. Vėliau, pasitikrinus tretinio lygio gydymo įstaigoje, išvados visiškai pasitvirtino – tai dar kartą parodė gydytojo kompetenciją ir atsakingą požiūrį į darbą. Labai džiaugiuosi, kad gydytojas atvyksta konsultuoti į Druskininkus ir kad turime tokių jaunų, savo darbą mylinčių specialistų. Linkiu jam kuo didžiausios sėkmės profesiniame kelyje.
Elvyra Kavaliauskienė
Kartais gyvenimas primena, kaip svarbu sustoti ir įsiklausyti į savo kūno siunčiamus signalus – taip nutiko ir man. Pajutus negalavimo simptomus, kreipiausi į Druskininkų ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių, kur man buvo laiku suteikta pirmoji pagalba ir operatyviai atlikti būtini pirminiai tyrimai. Nuoširdžiai dėkoju skyriaus vedėjui Artūrui Kačiuliui ir jo komandai už profesionalų, atsakingą ir empatišką darbą. Jūsų profesionalumas ir dėmesys padėjo įveikti ligą.
Rasa Vaisietienė
Labai noriu padėkoti ir nuoširdžiai pasakyti ačiū skubios pagalbos skyriaus kolektyvui, budėjusiam rugpjūčio 26 d. gydytojui , sesutei ir visam kolektyvui dirbusiam tą dieną. Visi buvo labai mandagūs, atjautūs, nuoširdūs žmonės. Konsultacijos ir pagalba aukščiausiam lygyje, esu sužavėta Druskininkų ligoninės darbuotojais. Ir tai jau ne pirmas kartas kai tenka susidurti su Druskininkų ligonine, bet kas kart norisi tik padėkoti:) Atsiliepimai tik patys geriausi!!!❤
Birželio mėn. teko gydytis Druskininkų ligoninėje, vidaus ligų skyriuje. Geriatrijos paslaugas suteikė nuostabaus gerumo gydytojas. Esame dėkingos gydytojui ir visam personalui ir fizioterapijos darbuotojai – už nuoširdumą ir pagalbą, už gydymą ne tik vaistais, bet ir dėmesiu.