Planuojamos sveikatos apsaugos reformos įgyvendinimas aptartas su LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininku A. Matulu

2022 sausio 7 d. | Kita

Vakar Druskininkų savivaldybėje apsilankė ir su Druskininkų savivaldybės vadovais susitiko LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.

Susitikime savivaldybėje dalyvavo ir Druskininkų ligoninės vadovė Evelina Raulušaitienė. Direktorė pristatė įstaigos veiklą bei ligoninės planus, kaip bus įgyvendinama sveikatos priežiūros įstaigų reforma.

Susitikime akcentuota, kad įgyvendinat minėtą reformą Druskininkų ligoninė tikisi užtikrinti gyventojams ir svečiams įvairaus spektro sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, modernumą ir svarbiausia – greitą prieinamumą.

Po susitikimo savivaldybėje LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas A. Matulas kartu su meru R. Malinausku, mero pavaduotoju L. Urmanavičiumi, LR Seimo nariu Zenonu Streikumi ir savivaldybės gydytoja Egle Sadauskaite apsilankė Druskininkų ligoninėje, kur susitiko su įstaigos vadovybe bei darbuotojais, diskutavo apie ligoninės darbe kylančius iššūkius ir problemas.