Pacientų ir jų lankytojų dėmesiui

2023 rugsėjo 15 d. | Darbo grafikai

Atsižvelgdami į didėjantį ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų skaičių, informuojame, kad nuo 2023 m. rugsėjo 15 d. VšĮ Druskininkų ligoninėje apsaugos priemonių (kaukės, respiratoriai) dėvėjimas, lankant ligoninėje hospitalizuotus pacientus yra privalomas. Apsaugines priemones kiekvienam lankytojui užtikrina mūsų įstaiga, jas rasite prie registratūros, taip pat prie visų skyrių įėjimų.
Vadovaudamiesi Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) rekomendacijomis, kviečiame visus saugoti save bei kitus, todėl dėvėti medicinines kaukes kontaktuojantiems su ypatingai saugomų ir užkrečiamų pacientų grupėmis yra itin svarbu. Jeigu jaučiate peršalimo ligos simptomus – pacientų lankymas yra draudžiamas!
Įeinant į ligoninę ir išeinant iš jos privaloma DEZINFEKUOTI RANKAS!
Primename, kad vieną pacientą vienu metu leidžiama lankyti tik vienam lankytojui; vieno paciento lankymo trukmė – iki 15 min.
Saugokime save ir kitus!