RADIOLOGIJOS KABINETAS

RADIOLOGIJOS KABINETO TELEFONAS

Tel. +370 313 59 137

RADIOLOGIJOS KABINETO DARBO LAIKAS

Kiekvieną darbo dieną nuo 7:00 iki 20:00 (pietų pertrauka 12:00 – 12:30)
7:00 – 16:00 ir 17:00 – 20:00 rentgenogramos (reikalinga išankstinė registracija);
16:00 – 17:00 dantų rentgenogramos (reikalinga išankstinė registracija).

RADIOLOGIJOS KABINETO DARBO LAIKAS

Radiologinis tyrimas dėl ligos ir/ar profilaktinis ištyrimas atliekamas tik turint gydytojo siuntimą.

7:00-20:00 val. (12.00-12.30 pertrauka).
Dantų rentgenogramos atliekamos darbo dienomis

16:00-17:00 val. (išankstinė registracija reikalinga).

Radiologijos kabinete 2020 metais įrengtas stacionarus modernus rentgeno aparatas, kuris leidžia atlikti tyrimus greičiau ir kokybiškiau. Aparatas yra su elektronoptiniu stiprintuvu (EOP), dėl ko ligoniai tiriami neužtamsintame kabinete, pats aparatas parenka reikiamos apšvitos dozes pagal ligonio svorį. Tai leidžia sumažinti spinduliuotės poveikį pacientams, gauti geresnės kokybės ir daugiau informacijos suteikiančias rentgenogramas, kurios apdorojamos skaitmeniniu būdu, nereikia ryškinti nuotraukų. Kitų specialybių gydytojai atliktų rentgenogramų vaizdą gali įvertinti savo darbo vietoje kompiuterių monitoriuose.

Nuo 2005 m. ligoninėje yra atliekamos mamogramos. Tai jautrus ir specifiškas tyrimas, kuriuo aptikti galima iki 85–90% krūties vėžio atvejų. Šio tyrimo metu galima aptikti auglį dvejais metais anksčiau nei jis bus apčiuopiamas. Apšvitinimo rentgeno spinduliais kiekis yra nedidelis ir mažai kenksmingas, palyginti su tyrimo teikiamais privalumais.
Mūsų ligoninėje mamogramas atlieka ilgametę patirtį šioje srityje turintys specialistai, o tai yra labai svarbu, nes mamogramoje reikia pastebėti ir ypač mažus pakitimus.

Ligoninė, siekdama sukurti pacientams lengviau prieinamas kokybiškas, efektyvesnes sveikatos priežiūros paslaugos, 2018 m. liepos mėnesį įsigijo novatorišką aparatą – skaitmeninę dantų radioviziografijos sistemą, kurio pagalba savivaldybės gyventojams bus greičiau ir daug kokybiškiau daromos dantų rentgeno nuotraukos. Aparatas turi galimybę padarytas nuotraukas atspausdinti tuoj pat, todėl pacientam bus daug patogiau, nes nereikės papildomai atvykti į ligoninę atsiimti nuotraukų. Šio aparato dėka, gaunamos daug kokybiškesnės nuotraukos, kurios leidžia anksčiau diagnozuoti ligas.
Pacientai, norintys pasinaudoti nauja ligoninės teikiama paslauga, turi kreiptis į registratūrą darbo dienomis. Paslaugos mokamos.

RADIOLOGIJOS KABINETE DIRBA

  • Gydytojai radiologai echoskopuotojai – Igoris ir Nijolė;

  • Vyr. radiologijos technologė – Aurelija;

  • Radiologijos technologės – Irma, Valda, Janina, Teresa, Aldona, Ivona.