Druskininkų ligoninei – bronzinė „Ratnyčėlė“ už sveikatos inovacijas ir skubiosios medicinos bei geriatrijos paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimą

2024 sausio 31 d. | Kita

Praėjusį penktadienį surengtoje tradicinėje Druskininkų padėkos šventėje buvo apžvelgti svarbiausieji praėjusių metų įvykiai, prisiminti nuveikti darbai, padėkota visiems, kurie garsino Druskininkų kraštą bei prisidėjo, įgyvendinant gražiausius sumanymus.

Bronzinė „Ratnyčėlė“ skirta ir Druskininkų ligoninei už sveikatos inovacijas ir skubiosios medicinos bei geriatrijos paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimą.

Meras Ričardas Malinauskas garbingą apdovanojimą įteikė Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėjui Ernestui Margeliui ir Dienos geriatrijos centro gydytojui geriatrui Aly Abou Amra

Druskininkų ligoninė gali pasidžiaugti ne tik jaukia ir atnaujinta aplinka, bet ir su pacientais dirbančia kvalifikuota komanda, kuri labai profesionaliai ir atsakingai rūpinasi pacientų gerove ir jų sveikata.

Praėjusių metų vasarį Druskininkų ligoninės ketvirtajame aukšte duris atvėrė Geriatrijos dienos stacionaras, teikiamos išsamiojo geriatrinio ištyrimo paslaugos, atliekamos gydomosios ir kitos procedūros. Geriatrijos skyriaus tikslas – padėti vyresnio amžiaus žmonėms atstatyti sveikatą. Suburta profesionali skyriaus komanda atsakingai rūpinasi pacientais, jų fizine ir emocine sveikata.

O Druskininkų ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje jau antrus metus įgyvendinamas projektas, pagal kurį teikiamos telemedicinos paslaugos. Pasitelkus modernias technologijas, Druskininkų medikai, teikdami pagalbą pacientams, per atstumą konsultuojasi su kolegomis iš Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės.

Druskininkai – vienintelis Lietuvos kurortas, išsaugojęs savo ligoninę, kurioje kasmet atnaujinamos patalpos ir medicininė įranga, o kolektyvas nuolat pasipildo  kompetentingais medikais, kurių pagalbą vertina ir druskininkiečiai ir kurorto svečiai.