Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimuose padėkota ir Druskininkų ligoninės medikėms

2022 gegužės 9 d. | Renginys

Ketvirtadienį sostinės širdyje – Vilniaus rotušėje – po dviejų metų pertraukos vyksta tradiciniai Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) organizuojami Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai. Už sunkų ir pasiaukojantį darbą bei nuopelnus sveikatos apsaugos sistemai, taip pat kovą su COVID-19 pandemija, ministras Arūnas Dulkys garbės ženklus įteikė beveik aštuoniasdešimčiai šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų.

Tarp apdovanotųjų – ir Druskininkų ligoninės medikės.

Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas suteiktas ir Nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklas įteiktas Druskininkų ligoninės Vidaus ligų skyriaus ir Covid-19 ligų skyriaus vidaus ligų gydytojai Zinaidai Petronėlei Nakienei.

Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardas suteiktas ir Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklas įteiktas Druskininkų ligoninės Vidaus ligų skyriaus vyresniajai slaugytojai Onai Nijolei Kniubienei.

Sveikiname ir didžiuojamės.